VŠE PRODAL KVŮLI BITCOINU


Cena Bitcoinu v letošnm roce zažívá jízdu jako na horské dráze. To ale nezastavilo jednoho muže, aby prodal vše, co vlastnil, protože věří, že digitální měna ho udělá bohatým.

Ten muž je 39-letý Didi Taihuttu, který se letos v létě se svou ženou rozhodl prodat rodinný dům, auto, motorku, elektrokola, oděvy, obuv a dětské hračky proto, aby mohl všechny peníze investovat do Bitcoinu. Právě on a jeho rodina nyní žije v kempu v Nizozemsku.

Risk je zisk

Svůj krok vysvětlil tak, že: "Lidé budou říkat: ‚Jsi blázen.‘ Ale my jsme dobrodružná rodina a chvíli budeme žít minimalistické životy. Pokud byste nikdy riskovali, život by byl nudný".

Před prodejem všeho, se společně s jeho ženou a dětmi vrátili z devítiměsíční cestě po Asii a Austrálii. Vše také urychlila ztráta jeho 61-letého otce, který zemřel na rakovinu.

Při svých cestách se setkali s mnoha lidmi, kteří se zapojili do obchodů s Bitcoiny. Nicméně tvrdí, že se mohl zapojit do digitální měny už dříve, v roce 2010. Nyní mu zkušenosti z obchodování chybí. To mu ovšem, jak sám řekl, v ničem nebrání.

Taihuttu, spolu s kamarádem, nejprve založili firmu, ale když se v roce 2013 zvedla hodnota Bitcoinu prodali ji. Ve zpětném pohledu si Taihuttu uvědomuje, o kolik víc mohli vydělat, kdyby se drželi mincí, kdyby je neprodal.

Bylo to krátce poté kdy Bitcoin spadl. Taihuttu obrátil svou pozornost k dogecoinu, který se v současné době zařadil na 55. místo CoinMarketCapu. S rostoucí hodnotou dogecoinu si Taihuttu uvědomil, co se děje na trhu.

Taihuttu doufá, že v roce 2020 bude mít Bitcoin, do kterého nyní vše investoval, třikrát až čtyřikrát větší hodnotu a on bude skutečně bohatý.

Zdroj: CryptocoinsNew

Všechny novinky
Archiv